Producent szyb cabrio oraz szyb specjalistycznych

TPLAST - lider w produkcji elementów z tworzyw sztucznych.

TPLAST - Lider wyrobów z tworzyw sztucznych

Zapoznaj się z historią naszej firmy

Firma Tplast powstała w 2004 r. pod nazwą T-plast. Początko produkowaliśmy wyłącznie stojaki z plexi pod telefony komórkowe na potrzeby lokalnych dealerów działających w branży GSM. W latach 2005-2006 wprowadziliśmy do naszej oferty m.in. stojaki reklamowe, podajniki na ulotki, reklamówki i wizytowniki. Ta zmiana pozwoliła nam systematycznie pozyskiwać nowe kontakty handlowe w pozostałych branżach.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Ciągle poszerzająca się oferta produktów z tworzyw sztucznych

W roku 2007 zmieniliśmy nazwę firmy na tplast, oraz opracowaliśmy nową strategię firmy koncentrując się na zoptymalizowaniu oferty i dopasowaniu jej do potrzeb agencji reklamowych, hurtowni wyposażających sklepy, oraz firm stających do przetargów.

Przełomowym dla firmy okazał się 2008 rok, w którym wprowadziliśmy do naszej oferty tworzywa sztuczne, które na dzień dzisiejszy oferujemy w 24 miastach na terenie Polski. Dostarczamy również towar w każde miejsce na terenie Polski pod wskazany przez Państwa adres. Następnie do oferty wprowadziliśmy tylne szyby cabrio, szyby do ciągników, maszyn rolniczych oraz do jachtów. Ciągle wdrażamy do produkcji nowe produkty – śledząc potrzeby rynku jak i uważnie słuchamy Państwa sugestii i oczekiwań.Oferujemy usługi obróbki skrawaniem oraz cięcia laserowego tworzyw sztucznych.

Nasz cel

Dostęp do wyrobów dla klientów w całym kraju

Naszym celem jest ułatwienie klientom dostępu do detalicznych ilości tworzyw sztucznych, które do tej pory były nieosiągalne. Służymy też doświadczeniem, oraz nieustanie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami mającymi na celu zwiększenie możliwości zastosowań produktów przez nas oferowanych. Oferujemy nasze produkty wg. naszych pomysłów, jak również jesteśmy gotowi wykonać produkty wg. Państwa projektów.